Biz Kimiz?

Genç bir girişimci tarafından 2018 yılında, son tüketiciye sağlam, kaliteli, sağlıklı, konforlu ve modaya uygun tarz ayakkabılar üretme düşüncesiyle kuruldu.
Ayakkabı pazarında, yüksek fiyatlı ürünlere verilen para, çoğunlukla ayakkabının üzerindeki logoya veriliyor. Diğer taraftan tüketici uygun fiyatlı bir ürün almak istediğindeyse çoğunlukla marka ayakkabılardaki kalite ve konforu yakalayamıyor.
MarcaNoon pazardaki bu boşlukta kendisine sağlam bir yer edinme politikasıyla toptan ve perakende satışlarına, ayrıca pazar yerlerindeki mağazalarıyla da tüketiciye kaliteli, tarz ve uygun fiyatlı ayakkabılar satmaya devam etmektedir. MarcaNoon’ un pazardaki en büyük gücü; derinin temininden taban ve üst imalatına, iç taban seçiminden alanında uzman tasarım ekibinin çizdiği modaya uygun tarz modeller üretimiyle, ayakkabının hemen herşeyini kendisi üretmektedir.
Kısacası marka, ham malzeme satın almasından imalatına, pazarlamasından model tasarlamasına kadar herşeyi kendi bünyesinde yapmaktadır.
Modern hayatın getirdiği ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli olarak üretim ve model inavasyonu yapan MarcaNoon her geçen gün, pazardaki payını arttırmaktadır.
Amacımız size daha sağlam, daha kaliteli, daha tarz ve uygun fiyatlı ayakkabılar sunmak.

Konuşma Başlat