Bahar ve Yaz Ayakkabıları

Bahar aylarının gelmesiyle, kışlık ayakkabılarımız ve botlarımız bizi huzursuz etmeye başlar. Sıcakların artmasıyla, mevsime uygun, ayaklarımızın içinde bunalmayacağı daha rahat ayakkabı arayışına giriyoruz. Kış aylarında, kalın derili, kalın tabanlı, içi yumuşak ve sıcak tutan malzemeyle döşenmiş ve su geçirmeyen, tabanı kaydırmayan ayakkabı ve botlar tercih ederken, bu aylarda daha yumuşak derili, daha yumuşak renkli, hava alan ve mevsimin getirdiği ruh haline uygun renk ve modellerinde ayakkabılar tercih ediyoruz.

Ayakkabı piyasası da bu dönüşüme ayak uydurmaya çalışıyor. Tabi, bununla birlikte maalesef her marka ve ayakkabı beklentilerimizi karşılayamıyor. Rekabetin, marka ve modellerin artmasıyla, tüketicinin karşısına binlerce marka ve yüzbinlerce model seçeneği çıkıyor ve bu durum bazen tüketicinin kararsız kalmasına sebep oluyor.

Bahar ve yaz aylarının en belirgin özelliği, ısınan havalarla birlikte ve hormonlardaki değişikliklerle birlikte, insanların daha çok hareket etmek istemesi, daha çok gezmek ve sosyalleşmek arzusudur. Sevdiklerimizle, arkadaşlarımızla ya da ailemizle daha fazla zaman geçirme ve gezme arzusuyla bizi bu süreçte rahat ettirecek araç gereçlere ihtiyaç duyuyoruz. Bunların başında şüphesiz ayakkabılarımız geliyor ve onun mevsime uygunluğu, istediğimiz renk ve modele sahip olması ve en önemlisi sağlam ve sağlığımıza uygun olması, keyifli bir zaman geçirmemizim olmazsa olmazı.

MarcaNoon olarak, tasarım ekibimizin Ar-Ge çalışmaları sonucunda, değişen ihtiyaçlara uygun tasarladığı renk ve modellerimizi, yine kendi üretim ekibimiz üreterek, mümkün olduğunca az aracıyla ve çoğunlukla aracısız olarak size sunuyoruz.

MarcaNoon ayakkabıları, bahar ve yaz aylarında kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için sizin yanınızda.

Paylaş:
Konuşma Başlat